تعمیر ویدئو پروژکتور اصفهان

شرکت صبا صنعت انواع خدمات پروژکتور را ارائه می دهد مثل فروش ویدئو پروژکتور اصفهان

تعمیر ویدئو پروژکتور اصفهان از فعالیت های دیگر صبا صنعت می باشد که خدمات این شرکت در زمینه تعمیر ویدئو پروژکتور اصفهان در زیر آورده شده است.

خط سرویس دیتا پرژکتور

تمام دیتا پرژکتورها برای کوچکترین سرویس کاملا دمونتاژ میشود و تمامیه قطعات و حتی فنهای تحتانی مورد بازرسی و سرویس قرار میگیرند .
 کلیه قطعات در صورت معیوب بودن با قطعات اصلی تعویض می گردد.

تعمیر ویدئو پروژکتور اصفهان در شرکت صبا صنعت توسط افرادی با تجربه و متخصص انجام می شود.

از آنجا که مشتریان برای ما اولین اولویت را دارند ما به فکر جلب رضایت مشتریان گرامی می باشیم و در تلاشیم که با ارائه خدمات مورد رضایت آنها، ارائه محصولات با کیفیت و همچنین سرعت در ارائه خدمات توجه شما مشتریان باارزش را هرچه بیشتر به سمت خود جلب کنیم.

سرویس دستگاه ویدئو پرژکتور در این شرکت به صورت تخصصی صورت گرفته و باز و بست دستگاه ویدئو پرژکتور و شستشو و تمیز کردن لنز شستشو LCD ها با دستگاه مخصوص اپتیک صورت میگیرد.

کلیه تجهیزات در هنگام سرویس و یا تعمیر کنترل گردیده و دلیل معیوب شدن قطعه توسط متخصصان  مشخص می گردد سپس توسط بخش تعمیرات قطعه معیوب تعویض و ویدئو پروژکتور سرویس کامل می گردد.

لامپ ویدئو پرژکتور در صورت ضعیف شدن شارژ گشته یا با هماهنگی مشتری تعویض می گردد.

کلیه قطعات جانبی و داخلی انواع ویدئو پرژکتور ها در انبار تعمیرگاه موجود و یا در صورت عدم موجودی قطعات به صورت اصلی از مرکز خدمات رسمی دستگاه تهیه می گردد.

قطعات موجود :

پاور

پاور لامبلاست

منشور رنگ LCD

چرخ رنگ    CARELWEEL

مجموعه ای از  فن ها

 تراشه DMD

 لنز و اپتيك

Main board